Overzicht:

De oorzaken van een gelijke inkomensverdeling: een vergelijking van een multiple OLS regressie en een fuzzy-set analyse

TitleDe oorzaken van een gelijke inkomensverdeling: een vergelijking van een multiple OLS regressie en een fuzzy-set analyse
Publication TypeOther Journal Article
Year of Publication2006
AuthorsRottiers, S., Marx I., & Van den Bosch K.
JournalTijdschrift voor Sociologie
Volume27
Issue4
ISSN0777-883X
Universiteit Antwerpen - University of Antwerp
Centrum voor Sociaal Beleid © 2005 - 2019